BIZNES I EDUKACJA

(…) Umysł ludzki da się porównać do ogrodu, który można uprawiać rozumnie lub pozwolić na jego zdziczenie.
Bez względu jednak na to, czy jest on pielęgnowany, czy zaniedbywany, będzie wydawał jakiś plon(…)
James Allen „Tak jak człowiek myśli”

Rozwijaj swój biznes z naszą pomocą!

Szkolenia online oraz stacjonarne dopasowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego my?

Czasy w których przyszło nam żyć, stawiają przed nami coraz to nowsze wyzwania z którymi musimy się zmierzyć każdego dnia. Rozwijanie umiejętności i kompetencji ma zawsze niepowtarzalną wartość, a zdobyta wiedza może przydać się nam na każdym etapie naszego życia.

Nasza misja?

Być Twoim Partnerem w rozwoju i wspierać Cię na każdym jego kroku. Pokażemy Tobie, że zdobywanie nowych kompetencji, to niezapomniana i satysfakcjonująca przygoda.  Pobudzimy do rozwoju, wskażemy kierunek w którym powinieneś zmierzać, przekażemy wiedzę i nauczymy Cię jak ją stosować w praktyce. Sprawimy, że zaczniesz działać skutecznie i będziesz gotowy na to, aby z powodzeniem realizować wyznaczone przez siebie cele.

Co nas wyróżnia?

Dbamy o to, aby nasze szkolenia odpowiadały na aktualne potrzeby naszych Klientów i zamieniły się w konkretne korzyści biznesowe. 

Nasze szkolenia projektujemy w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę, a  sposób w jaki przygotowujemy nasze materiału stanowią kompletne źródło wiedzy uwzględniając bieżące zmiany w otoczeniu.

Przekazujemy wiedzę, ale przede wszystkim pomagamy ćwiczyć umiejętności, dzięki czemu pracownicy natychmiast mogą je wykorzystywać w swojej pracy zawodowej.

Głównym obszarem naszej działalności są szkolenia biznesowe dla firm i instytucji oraz wsparcie rozwojowe dla pracowników, kadry menadżerskiej oraz zarządu firmy.

Pamiętaj: „Nauka to pokarm dla rozumu” – Lew Tołstoj

Motivation

Nasz TEAM

Professional

Iwona Krasowska

Nazywam się Iwona Krasowska, jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra filologii rosyjskiej, a od 1998 roku jestem tłumaczem symultanicznym języka rosyjskiego oraz trenerem.
W ramach własnej działalności marketingowo-szkoleniowej, od 23 lat rozwijam u dorosłych i młodzieży umiejętności komunikacyjne z samym z sobą i z innymi.

Chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i pomogę rozwinąć skrzydła.

fORMULARZ KONTAKTOWY

SOCIAL