LEASING PRACOWNICZY

Naszą misją jest sukces każdego Klienta firmy SzafirIA Group Sp. z o.o., poprawa rentowności biznesu Klienta oraz poprawa życia każdego zrekrutowanego przez agencję pracownika.

Jesteśmy firmą, która przejmuje wszystkie obowiązki związane z obsługą pracowników. Począwszy od jego pozyskania, rekrutacji, po przeszkolenie, pełną obsługę HR, a nawet dowóz pracowników do miejsca pracy i ich zakwaterowanie. Zajmujemy się leasingiem m.in. brygad sprzątających, kierowców, magazynierów, spawaczy, dekarzy, brukarzy, monterów torowych a także innych specjalistów. Wszystkie wspomniane usługi nasza firma realizuje bowiem w ramach leasingu pracowniczego dla klientów z Gdańska, Warszawy, Poznania czy Krakowa.

Dowiedz się więcej!

CO ZYSKUJESZ?

Zmniejszenie i zwiększenie zatrudnienia w zależności od potrzeb

Nasza agencja pracy tymczasowej, która prowadzi leasing pracowniczy dla klientów z Gdańska, Warszawy, Poznania czy Krakowa, daje możliwość elastycznego zarządzania strukturą zatrudnienia i dopasowywania jej do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa bez ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztów.

Try & Hire to usługa która w prosty sposób sprawdza kwalifikację pracownika

Dzięki temu klient może zweryfikować umiejętności wybranego kandydata w  środowisku firmowym, odsuwając jednocześnie w czasie decyzję o obsadzeniu lub utworzeniu nowego etatu. Zyskuje sprawdzonego pracownika bez kosztów związanych z rekrutacją;

Prostą kalkulację kosztów pracy - koszty wynikające wyłącznie
z przepracowanego czasu pracy

Agencje pracy tymczasowej kompleksowo zajmują się obsługą projektów. Leasing pracowników jest tym samym rozwiązaniem, przy którym firma oszczędza czas i środki, które przy standardowym poszukiwaniu nowych osób (np. marketing rekrutacyjny, weryfikacja kandydatów, całość spraw administracyjno-kadrowych związanych z zatrudnieniem pracowników);

Zwolnienie z obowiązków w kwestii obsługi HR

Agencje pracy nie tylko rekrutują i zatrudniają pracowników, ale także zajmują się naliczaniem i wypłacaniem wynagrodzeń, odprowadzaniem niezbędnych składek na ubezpieczenia społeczne, a w przypadku zatrudnienia cudzoziemców dbają dodatkowo o całą dokumentację związaną z legalnością pracy i pobytu;

Gwarancję stałego zapewnienia pracowników

Organizację noclegów, transportu, wyżywienia dla pracowników spoza miejsca zatrudnienia

Koszt obniżający podatek dochodowy i podatek VAT

Dzięki współpracy z doświadczoną agencją pracy możliwe jest obsadzenie wielu wakatów ad-hoc w ramach wspomnianego leasingu, a także znalezienie specjalistów na stanowiska różnego szczebla czy pracowników technicznych o unikatowych kompetencjach.

Szukasz rozwiązania dla siebie w zakresie leasingu pracowniczego? Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś klikając poniżej w przycisk:

Poniżej znajdą państwo zagadnienia, do których odpowiedzi posłużą nam do sprecyzowania oferty leasingu pracowników, którą kierujemy do małych, średnich i dużych podmiotów działających na terenie Gdańska, Warszawy, Poznania czy Krakowa.

Prosimy o wpisanie odpowiedzi w formularzu poniżej bądź przesłanie na adres e-mail: biuro@szafir-an.pl.

  1. Ilość potrzebnych pracowników;
  2. Rodzaj stanowiska pracy;
  3. Miejsce pracy;
  4. Okres zatrudnienia;
  5. Wymiar czasu pracy;
  6. Wysokość wynagrodzenia netto;
  7. Zapewnienie noclegu pracownikom;
  8. Zapewnienie dojazdu do miejsca pracy;
  9. Zaopatrzenie pracownika w odzież służbową / specjalny ubiór związany z przepisami BHP (kask, rękawice, specjalne buty, itp.);
  10. Inne warunki, na które musimy zwrócić uwagę ze względu na specyfikę stanowiska takie jak: doświadczenie, dodatkowe kwalifikacje, specjalne godziny pracy, specjalne warunki pracy, itp.

fORMULARZ KONTAKTOWY

SOCIAL