Biuro Warszawa

Agencja pracy tymczasowej Warszawa

Dla małych, jak i średnich oraz dużych firm funkcjonujących na terenie Warszawy, świadczymy kompleksowo usługi jako agencja pracy tymczasowej. Zajmujemy się pośrednictwem w zakresie zatrudniania osób na wybrane stanowiska w danym przedsiębiorstwie. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić zarówno sporo czasu, jak i środków finansowych. Zainteresowanych pracodawców zachęcamy do współpracy – jeśli potrzebujesz pomocy przy pozyskiwaniu specjalistów do swojej działalności, skontaktuj się z nami!

Agencja pracy tymczasowej a zatrudnianie cudzoziemców – co warto wiedzieć?

Jedną z kwestii budzących wiele wątpliwości wśród właścicieli firm jest powierzanie obowiązków na poszczególnych stanowiskach osobom pochodzącym z zagranicy. Do kluczowych spraw będących przeszkodą przy rekrutacji takich kandydatów jest legalność ich pobytu i konieczność zadbania o szereg formalności związanych z przyjęciem pracowników spoza Polski. Nasza agencja pośrednictwa pracy tymczasowej w Warszawie przejmuje na siebie wszelkie obowiązki tego typu.

Przedsiębiorca unika zatem konieczności rozwiązywania kłopotliwych dla niego zagadnień przy zatrudnianiu obcokrajowców. Prowadząc rekrutację w wielu państwach, dbamy o to, by wyszukiwane przez nas osoby były kompetentne, zmotywowane do działania i tym samym chętne do realizacji powierzonych im zadań w sposób profesjonalny. Agencje pośrednictwa pracy w Warszawie działają niekiedy w sposób zautomatyzowany, proponując współpracę każdemu ze zgłaszających się do nich kandydatów. Naszym celem jest natomiast przygotowanie oferty pracowników o określonych kwalifikacjach – również w przypadku tymczasowego zatrudnienia, co dotyczy także osób mających obywatelstwo w innym kraju niż Polska.

Czy warto tworzyć miejsca pracy wyłącznie na określony czas?

Obsadzanie poszczególnych stanowisk w firmach nierzadko związane jest ze zwiększonym popytem na konkretne usługi w danym okresie. Po jego zakończeniu następuje spadek efektywności przedsiębiorstwa, co z kolei skutkuje zmniejszeniem liczby zadań wydawanych pracownikom. Jeśli jest ich zbyt wielu, właściciel działalności musi borykać się z pokrywaniem sporych kosztów.

Z tego względu dobrym rozwiązaniem w wielu przypadkach jest przyjmowanie osób do pracy tymczasowej. Nasza agencja prowadzi usługi w zakresie pośrednictwa przy tego typu formie obsadzania stanowisk. Warto zdecydować się na taki krok w przypadku wspomnianego już okresowego zwiększenia intensywności działań firmy. Może to być pomocne także przy chęci szybkiego rozwinięcia przedsiębiorstwa w początkowym etapie jego funkcjonowania na rynku. Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia związanego z przyjmowaniem osób do pracy tymczasowej? Skontaktuj się z nami!

Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Warszawa

location

Tetyana Chopey
ul. Targowa 21/15,
03-728 Warszawa

fORMULARZ KONTAKTOWY

SOCIAL