Biuro Kraków

Agencja pracy tymczasowej Kraków

Nasza firma SzafirIA Group prowadzi agencje pośrednictwa pracy w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Ofertę szeroko zakrojonej pomocy w znalezieniu odpowiednich, stałych i tymczasowych pracowników na dane stanowisko kierujemy do różnych klientów biznesowych. Obsługujemy zarówno międzynarodowe koncerny produkcyjne, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa handlowo-usługowe. Przejmujemy na siebie odpowiedzialność za pozyskanie, rekrutację oraz przeszkolenie kadr. Na zlecenie naszych partnerów zajmujemy się także regularnym dowozem zatrudnionych z miejsca zamieszkania do siedziby danej organizacji i z powrotem. W razie potrzeby załatwiamy także wszelkie formalności związane z zakwaterowaniem osób pochodzących z innych miast oraz z zagranicy w specjalnie przeznaczonym do tego obiekcie mieszkalnym.

Nasze agencje pośrednictwa pracy tymczasowej działające w różnych miastach wyróżnia indywidualne podejście do kontrahenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zakres oraz częstotliwość świadczonych usług idealnie odpowiadał wszelkim Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów przede wszystkim w dni robocze, a w niektórych sytuacjach także w święta i weekendy.

Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej – zakres działalności

Prowadzona przez nas agencja pracy tymczasowej w Krakowie – podobnie jak biura zlokalizowane w innych regionach Polski – podejmuje się szeroko zakrojonego pośrednictwa między przedsiębiorcami oraz osobami chętnymi do podjęcia zatrudnienia. Przy realizacji określonych czynności rekrutacyjnych bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby danych firm, oddelegowując tam wyłącznie odpowiednio przygotowane do piastowania konkretnej funkcji osoby. Dla pozyskanych pracowników organizujemy szkolenia BHP, a także różnorodne kursy doszkalające. Tego typu warsztaty zazwyczaj składają się z części teoretycznej i praktycznej. To pozwala uczestnikom na wzbogacenie wiedzy oraz nabycie nowych umiejętności niezbędnych do realizacji określonych zadań zawodowych.

Jako agencja zatrudnienia odpowiadamy nie tylko za pośrednictwo w kontaktach między przedsiębiorcami i specjalistami pracującymi na określonym stanowisku. W zakresie naszych kompetencji mieści się również przygotowywanie umów o pracę tymczasową. W naszej gestii leży również kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa podwładnych, przelewanie na ich konto wynagrodzeń, odprowadzanie podatku i składek na ubezpieczenia zdrowotne oraz społeczne.

Agencja zatrudnienia – korzyści ze współpracy

Współpraca z firmą SzafirIA Group oznacza wiele korzyści dla Państwa. Dzięki niej można elastycznie zarządzać strukturą zatrudnienia w przedsiębiorstwie bez ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztów. Specjaliści z agencji pośrednictwa pracy tymczasowej przykładają szczególną wagę do weryfikowania faktycznych umiejętności i kwalifikacji zawodowych rekrutowanych osób. Rozbudowane, systematycznie uzupełniane bazy kandydatów umożliwiają łatwe i szybkie obsadzenie nawet kilkudziesięciu wakatów w przedsiębiorstwie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty agencji pośrednictwa pracy tymczasowej z Krakowa i innych miast.

Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Kraków

location

Iryna Haranko
ul. Szlak 50/220,
31-153 Kraków

fORMULARZ KONTAKTOWY

SOCIAL