Biuro Poznań

Agencja pracy tymczasowej Poznań

Stolica województwa wielkopolskiego zlokalizowana jest w środkowo-zachodniej Polsce, co czyni ją dobrym miejscem dla wielu przedsiębiorstw działających m.in. w branży transportowej. Bezproblemowy import czy eksport towarów z Niemiec to jedno z rozwiązań wybieranych przez właścicieli firm decydujących się na funkcjonowanie w Poznaniu. Jako agencja pośrednictwa pracy obsługujemy klientów m.in. właśnie z tego miasta. Jeśli chcesz zyskać kompetentną osobę do zatrudnienia tymczasowego lub stałego, skontaktuj się z nami!

Agencja pracy tymczasowej w Poznaniu – jak pomagamy przedsiębiorcom?

Niezwykle niski wskaźnik bezrobocia we wspomnianej stolicy województwa wielkopolskiego związany jest ze sporą liczbą założonych w tym miejscu działalności gospodarczych. Rynek wciąż jednak pozostaje w wielu sektorach nienasycony, co pozwala rozwinąć skrzydła nowym firmom. Agencja pracy tymczasowej to dla nich najlepsze rozwiązanie w kontekście poszukiwania osób na konkretne stanowiska. Proces rekrutacji jest przy takim wsparciu znacznie szybszy i przede wszystkim przebiega bez udziału samego przedsiębiorcy. Dzięki temu może on skupić się na rozwijaniu marki. Pośrednictwo przy znajdowaniu kompetentnego pracownika ma znaczenie właśnie przy zatrudnianiu jedynie na krótki okres.

Ważne jest, by nawet przy zaledwie kilkumiesięcznej współpracy osoba wybrana do realizacji wskazanych zadań, wywiązywała się ze swoich obowiązków w sposób rzetelny i profesjonalny. Znalezienie we własnym zakresie takich specjalistów jest trudne. Z tego względu nasza agencja pośrednictwa pracy tymczasowej może okazać się niezwykle przydatna właśnie dla przedsiębiorców działających na terenie Poznania i okolic.

W jakich branżach nasza agencja pomaga szukać pracy w Poznaniu?

Ze względu na lokalizację stolica województwa wielkopolskiego wybierana jest na siedzibę przez podmioty działające w spedycji. Sprawnie funkcjonująca firma transportowa zajmująca się przewozem towarów lub ludzi to dobre miejsce, by spełniać się zawodowo zarówno na stanowisku kierowcy zawodowego, jak i np. specjalisty dbającego o obsługę procesów logistycznych. Jako agencja pracy tymczasowej zapewniamy pośrednictwo w poszukiwaniu takich propozycji na terenie Poznania, wskazując zainteresowanym jedynie rzetelnych przedsiębiorców.

W opisywanym mieście łatwo można otrzymać ponadto posadę w sektorze przemysłowym, a także w branży IT, SSC, HR i BPO. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych ofertach lub konkretnych stanowiskach, skontaktuj się z nami!

Agencja pośrednica pracy tymczasowej Poznań

location

Iwona Krasowska
ul. Lwowska 4/82,
61-131 Poznań

fORMULARZ KONTAKTOWY

SOCIAL