Biuro Gdańsk

Agencja pracy tymczasowej Gdańsk

Położony w dogodnej lokalizacji pod względem realizacji transakcji międzynarodowych Gdańsk jest miejscem, w którym z roku na rok wzrasta liczba nowych stanowisk w firmach z różnych branż. Przedsiębiorstwa mogą przeprowadzać proces rekrutacji we własnym zakresie, ale korzystniejszym rozwiązaniem jest pomoc naszej agencji pośrednictwa pracy. Oferta obejmuje również szereg propozycji dla osób poszukujących zatrudnienia – zarówno stałego, jak i tymczasowego. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto wraz z agencją szukać pracy w Gdańsku?

Ośrodek metropolitalny nazywany Trójmiastem jest obszarem stwarzającym m.in. ze względu na swoją lokalizację wiele możliwości dla potencjalnych przedsiębiorców. Dostęp do Morza Bałtyckiego pozwala na bezproblemowe importowanie lub eksportowanie towarów, a spore zainteresowanie turystów Gdańskiem, Gdynią i Sopotem ma z kolei przełożenie na wzrost sprzedaży w sektorze usługowym. Jako sprawdzona agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie znaleźć nawet specjalistów do realizacji bardzo trudnych, złożonych zadań na przygotowanych w przedsiębiorstwie stanowiskach. Proponujemy również możliwość wyszukania pracowników sezonowych – tymczasowo.

Lokalizacja i renoma czynią zatem Gdańsk świetnym miejscem do rozpoczęcia prowadzenia własnej działalności gospodarczej, ale także podjęcia nowych wyzwań w sferze zawodowej, wybierając etat w danej firmie. Również i przy takich zamiarach nasza agencja pośrednictwa pracy może pomóc osobom zainteresowanym związaniem się na dłużej ze wspomnianą częścią Trójmiasta. Spora liczba dostępnych ofert to z pewnością powód, dla którego warto spróbować swoich szans właśnie w tym miejscu.

Poszukiwanie specjalistów z agencją pośrednictwa – zalety

Obecnie wielu przedsiębiorców decyduje się na rekrutowanie pracowników we własnym zakresie – głównie poprzez umieszczanie ogłoszeń z opisem danego stanowiska na przeznaczonych do tego portalach. Dotyczy to zarówno tymczasowego, jak i stałego zatrudnienia. Cały proces bywa czasochłonny i wymaga sprawdzenia każdego kandydata. Znacznie prościej jest powierzyć działania w tym zakresie agencji pośrednictwa, która zadba o szybkie wyodrębnienie najlepszych specjalistów starających się o pracę. Mając na to zgodę firmy, jesteśmy w stanie przygotować listę kompetentnych osób do piastowania konkretnego stanowiska, co jest wygodnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu – udzielimy szczegółowych informacji na temat tego, w jaki sposób funkcjonuje nasza agencja pracy tymczasowej w Gdańsku!

Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Gdańsk

location

Dominik Gajowniczek
ul. Gryfa Pomorskiego 70/1 84-200 Wejherowo

fORMULARZ KONTAKTOWY

SOCIAL